Посольство України в Сполучених Штатах Америки

23, Київ 08:20

Головні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустрічі в Конгресі США | Вчора, 17:34

29 липня 2014 р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час свого перебування у Вашингтоні провів зустрічі з головою та співголовою Комітету у закордонних справах Палати представників конгресменами Е.Ройсом та Е.Енгелєм, головою Комітету з питань збройних сил Сенату сенатором К.Левіним, а також керівництвом і членами Підкомітету з європейських питань Сенату сенаторами К.Мерфі, Р.Джонсоном, Б.Кардіним, Ж.Шахін, Дж.Рішем.

Міністр закордонних справ України П.Клімкін виступив в одному з провідних політологічних центрів США – Атлантичній раді | Вчора, 03:40

29 липня ц.р. Міністр закордонних справ України П.Клімкін провів зустріч з провідними американськими політологами, а також виступив з промовою в Атлантичній раді США. 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Радником Президента США з питань національної безпеки Сюзан Райс | Вчора, 03:21

29 липня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у рамках робочого візиту до США провів зустріч у Білому домі з Радником Президента США з питань національної безпеки Сюзан Райс.

Новини з України

Фото та Відео