Посольство України в Сполучених Штатах Америки

10, Київ 12:24

Головні новини

Коментар МЗС України щодо Доповіді ООН стосовно ситуації у сфері прав людини в Україні | 16 квітня, 17:03

5 квітня 2014 р. Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) оприлюднило Доповідь стосовно ситуації у сфері прав людини в Україні. Доповідь підготовлена за підсумками двох візитів Помічника Генсекретаря ООН І.Шимоновича до нашої держави у березні 2014 р., а також за результатами перших тижнів роботи Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, розгорнутої на запрошення українського Уряду.

Український Конґресовий Комітет Америки закликає добровольців бути міжнародними спостерігачами на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року | 15 квітня, 18:33

Нью-Йорк, Н.Й. Український Конґресовий Комітет Америки (УККА), організація з багаторічним досвідом у спостереженні за виборами, в черговий раз братиме активну участь в майбутніх президентських і місцевих виборах в Україні, призначених на неділю, 25 травня 2014 р., сформувавши делегацію міжнародних спостерігачів. 

Українська делегація завершила роботу в рамках Весняних зборів МВФ та Світового банку | 14 квітня, 22:03

Українська делегація у складі Голови Національного банку Степана Кубіва, Міністра фінансів Олександра Шлапака та Міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети завершила роботу в рамках Весняних зборів МВФ та Світового банку.

Новини з України

Фото та Відео