Посольство України в Сполучених Штатах Америки

, Київ 08:10

Виставка «Революція Гідності: образи з Українського Майдану 2013-2014» у Нью-Йорку

26 березня 2017, 00:00

Посольство України в США представляє в Українському музеї в Нью-Йорку мистецьку виставку «Революція Гідності: образи з Українського Майдану 2013-2014», яка буде тривати до 26 березня 2017 р.
Це перша локація Мандрівної виставки у Нью-Йорку, але вже 5-та у США і 14-та взагалі, з урахуванням експозицій в Україні. Зокрема, її приймали у м.Вашингтон Посольство України в США та Інститут Кеннана Центру Вудро Вілсона за підтримки Американсько-Української ділової ради і Програми Фулбрайта, а згодом – Арканзаський університет у м.Фаєтвіль, а також Український культурний центр Церкви Архангела Михаїла у м.Балтимор за сприянням Федеральної культурної фундації.
У проекті беруть участь 17 українських художників, які були безпосередніми учасниками та свідками драматичних подій періоду Революції Гідності: Юлія Бєляєва, Гліб Вишеславський, Антон Гаук, Олена Голуб, Мар'яна Гончаренко, Андрій Єрмоленко, Микита Завілінський, Мар'ян Лунів, Олекса Манн, Роман Михайлюк, Анастасія Некипіла, Марія Павленко, Іван Семесюк, Андрій Сидоренко, Тетяна Русецька, Ірена Хованець, Оксана Чепелик. Куратор і автор ідеї Мандрівної виставки: Наталія Мусієнко, арт-менеджер: Мар’ян Лунів.
Оригінали робіт мають різноманітну техніку виконання: живопис, асамбляж, колаж, фотографія, відео, вишивка. Уніфікація мандрівної виставки мовою плакату надає роботам нового звучання та дозволяє демократично і мобільно демонструвати їх у різних локаціях.
Своїм успіхом Мандрівна виставка зобов’язана щоденній відданій роботі міжнародної між-інституційної команди творчих професіоналів, з якими співпрацює Посольство. Цю ініціативу Наталії Мусієнко в сфері культурної дипломатії підтримують МЗС України, Програма ім. Фулбрайта в Україні та організація її випускників «Українське Фулбрайтівське коло», Київський офіс Інституту Кеннана, а також Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.
Виставка відкрита для відвідувачів в Українському музеї в Нью-Йорку з 11:30 до 17:00 із середи до неділі за адресою: 222 East 6 Street (між 2-ю та 3-ю авеню).