Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Президент США підписав бюджет на потреби оборони 2016, який передбачає 300 млн. доларів допомоги для України

25 листопада 2015, 23:46

25 листопада 2015 р. Президент США Б.Обама підписав схвалений Конгресом доопрацьований Бюджет США на 2016 р. на потреби національної оборони.

Таким чином, санкціоновано виділення коштів для надання військової допомоги Україні в обсязі 300 млн. дол. США упродовж 2016 фінансового року. При цьому 50 млн. дол. США із зазначеної загальної суми може бути використано для надання нашій державі оборонних озброєнь.

Вітаємо сьогоднішнє важливе рішення, що підкреслює єдність позиції Адміністрації та Конгресу США у питанні підтримки Української держави в протистоянні російській військовій агресії, що триває.

Фото: whitehouse.gov

Останні новини

З космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія) був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес» | 17 жовтня, 23:04

З космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія) був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес». Ракета має доставити вантажний модуль «Сігнус» до Міжнародної космічної станції.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч із Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим | 17 жовтня, 18:10

У м.Вашингтон відбулася зустріч Посла України в США Валерія Чалого із Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим, який перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. 

Посол України в США Валерій Чалий разом з дружиною Людмилою Мазукою відвідав Український національний музей та Український інститут сучасного мистецтва | 16 жовтня, 03:32

Український Національний Музей було створено як архів української еміграції. Разом з тим, тут зберігаються вироби народного мистецтва, представлені церковно-ужиткові речі кінця ХVIII-го початку XIX-го століть, колекція особистих речей Митрополита А.Шептицького, рідкісні ікони та книги. Чисельні експозиції Музею присвячені козацькій добі, І та ІІ Світовій війні, Голодомору в Україні, розповідають про історію України та української громади Чикаго. 

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з мером міста Чикаго Рамом Емануелем | 15 жовтня, 02:27

У ході зустрічі з мером м.Чикаго Валерій Чалий підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку не лише міжурядових зв’язків, але і у поглибленні співробітництва між містами-побратимами, акцентуючи увагу, зокрема, на великому потенціалі спільних проектів столиці України та міста Чикаго (які цього року відзначають 25-річницю побратимських відносин).

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з президентом Чиказької ради з глобальних питань Івом Даалдером | 15 жовтня, 01:02

Керівник дипломатичної установи подякував співрозмовнику за інтерес та увагу до України, а також за співпрацю з українським дипломатичним корпусом в США.