Посольство України в Сполучених Штатах Америки

У США схвалено закон який підвищить рівень підтримки для України на 2016 рік

19 грудня 2015, 09:00

18 грудня 2015 року Конгрес США схвалив закон який підвищить рівень підтримки для України на 2016 рік, a Президент США Барак Обама підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування.

18 грудня 2015 року Конгрес США схвалив, а Президент США Барак Обама підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2016 рік (Consolidated Appropriations Act – 2016, що складається з 12 законів про асигнування на окремі відомства) у якому значно збільшено загальну суму видатків, що передбачені для України.

Так, обсяг асигнувань Державному департаменту на потреби допомоги для України на 2016 фінансовий рік становитиме не менше 658 млн. 185 тис. доларів США, що на 145 млн. доларів більше від початкового запиту.

Сукупно кошти, які виділяються Державному департаменту та Міністерству оборони США і можуть бути використані на програми військової та безпекової допомоги Україні, можуть перевищити суму у 300 млн. доларів, яка була закладена у Бюджеті на потреби національної оборони. Ці асигнування включають і 250 мільйонів доларів, що виділяються Україні через Міністерство оборони США і можуть бути спрямовані, зокрема, на: проведення навчань, надання військового обладнання, летальної зброї оборонного характеру, логістичну підтримку, постачання та послуги, розвідувальну підтримку для збройних сил та структур національної безпеки України.

Також важливим положенням законодавства про бюджетне фінансування є зняття понад 40-річного обмеження на експорт американської сирої нафти, що у перспективі має сприяти посиленню енергетичної безпеки країн Європи, у тому числі зменшення залежності України від постачання російських енергетичних ресурсів.

Останні новини

З космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія) був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес» | 17 жовтня, 23:04

З космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія) був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес». Ракета має доставити вантажний модуль «Сігнус» до Міжнародної космічної станції.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч із Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим | 17 жовтня, 18:10

У м.Вашингтон відбулася зустріч Посла України в США Валерія Чалого із Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим, який перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. 

Посол України в США Валерій Чалий разом з дружиною Людмилою Мазукою відвідав Український національний музей та Український інститут сучасного мистецтва | 16 жовтня, 03:32

Український Національний Музей було створено як архів української еміграції. Разом з тим, тут зберігаються вироби народного мистецтва, представлені церковно-ужиткові речі кінця ХVIII-го початку XIX-го століть, колекція особистих речей Митрополита А.Шептицького, рідкісні ікони та книги. Чисельні експозиції Музею присвячені козацькій добі, І та ІІ Світовій війні, Голодомору в Україні, розповідають про історію України та української громади Чикаго. 

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з мером міста Чикаго Рамом Емануелем | 15 жовтня, 02:27

У ході зустрічі з мером м.Чикаго Валерій Чалий підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку не лише міжурядових зв’язків, але і у поглибленні співробітництва між містами-побратимами, акцентуючи увагу, зокрема, на великому потенціалі спільних проектів столиці України та міста Чикаго (які цього року відзначають 25-річницю побратимських відносин).

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з президентом Чиказької ради з глобальних питань Івом Даалдером | 15 жовтня, 01:02

Керівник дипломатичної установи подякував співрозмовнику за інтерес та увагу до України, а також за співпрацю з українським дипломатичним корпусом в США.