Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Посол України в США Валерій Чалий прийняв участь в урочистому відкритті Почесного консульства України в м.Сіетл

08 лютого, 04:12

7 лютого 2016 року було офіційно відкрито Почесне консульство України в м.Сіетл. Посол України в США Валерій Чалий та новопризначений Почесний консул Валерій Голобородько прийняли участь у церемонії відкриття.

У ході своєї промови Посол Валерій Чалий наголосив на тому, що відкриття Почесного консульства стане додатковим імпульсом для подальшого розвитку тісних зв’язків між Україною та штатом Вашингтон. На його думку, Україна та «Вічнозелений штат» мають неймовірний потенціал для подальшої співпраці в економічній галузі, у сфері культури та освіти.

Валерій Чалий відзначив роль української діаспори штату Вашингтон у підтримці України у часи безпрецедентних викликів та висловив переконання, що новостворене Почесне консульство відкриє нову сторінку у представленні інтересів  українців у штатах Вашингтон та Орегон. 

 

Останні новини

З космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія) був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес» | 17 жовтня, 23:04

З космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія) був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес». Ракета має доставити вантажний модуль «Сігнус» до Міжнародної космічної станції.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч із Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим | 17 жовтня, 18:10

У м.Вашингтон відбулася зустріч Посла України в США Валерія Чалого із Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Стефаном Романівим, який перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. 

Посол України в США Валерій Чалий разом з дружиною Людмилою Мазукою відвідав Український національний музей та Український інститут сучасного мистецтва | 16 жовтня, 03:32

Український Національний Музей було створено як архів української еміграції. Разом з тим, тут зберігаються вироби народного мистецтва, представлені церковно-ужиткові речі кінця ХVIII-го початку XIX-го століть, колекція особистих речей Митрополита А.Шептицького, рідкісні ікони та книги. Чисельні експозиції Музею присвячені козацькій добі, І та ІІ Світовій війні, Голодомору в Україні, розповідають про історію України та української громади Чикаго. 

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з мером міста Чикаго Рамом Емануелем | 15 жовтня, 02:27

У ході зустрічі з мером м.Чикаго Валерій Чалий підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку не лише міжурядових зв’язків, але і у поглибленні співробітництва між містами-побратимами, акцентуючи увагу, зокрема, на великому потенціалі спільних проектів столиці України та міста Чикаго (які цього року відзначають 25-річницю побратимських відносин).

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з президентом Чиказької ради з глобальних питань Івом Даалдером | 15 жовтня, 01:02

Керівник дипломатичної установи подякував співрозмовнику за інтерес та увагу до України, а також за співпрацю з українським дипломатичним корпусом в США.