Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Посол України в США Валерій Чалий продемонстрував делегації народних депутатів і експертів оновлене та розширене консульське приміщення Посольства України в США

27 лютого, 23:08

Посол України в США Валерій Чалий продемонстрував делегації народних депутатів у складі Сергія Березенка, Артур Герасимова, Павла Різаненка та Ірини Фріз, а також експертів Георгія Вашадзе та Сергія Тарана, які перебувають з візитом у Вашингтоні, оновлене та розширене консульське приміщення Посольства України в США. За словами Посла, для багатьох американців та українських громадян у США саме у цьому відкритому та сучасному приміщенні формується перше враження про нову Україну. Посол також обговорив із делегацією, яка перебуває з візитом у Вашингтоні, пріоритетні питання українсько-американського порядку денного.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.