Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні вшанували в Посольстві України у США

05 березня, 04:55

Благодійний захід, кошти від якого будуть направлені в Україну як адресна допомога двом українським воїнам АТО, було організовано у співпраці з волонтерською організацію українців США United Help Ukraine. Також партнерами Посольстві виступили дует «Гердан» і піаніст Ендрю Клаус.
Численні гості посольства, серед яких були як представники української громади США, так і американські друзі, взяли активну участь у мовчазному благодійному аукціоні. 
Посол України в США Валерій Чалий розпочав захід оголошенням хвилини мовчання за українськими шахтарями, які загинули 2 березня ц.р., а також за усіма українськими героями. 
Звертаючись до гостей дипустанови Валерій Чалий наголосив, що ми, українці, завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної Сотні, котрі віддали життя за нашу свободу і незалежність, за гідне майбутнє України.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.