Посольство України в Сполучених Штатах Америки

У день 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Посольство України в США разом з українською громадою вшанувало його пам'ять, поклавши квіти до величного пам’ятника Великому Кобзарю у Вашингтоні

10 березня, 05:59

У день 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Посольство України в США разом з українською громадою вшанувало його пам'ять, поклавши квіти до величного пам’ятника Великому Кобзарю у Вашингтоні.
Захід розпочався спільною молитвою, яку відправив єпископ Української католицької церкви Владика Іван Бура.
Посол України в США Валерій Чалий у своєму зверненні до учасників заходу наголосив, що декілька років тому ніхто не міг уявити, що у 21 столітті на нашу долю випаде важке випробування – знову захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні ми робимо все можливе задля звільнення України від окупанта. А допомагають нам дороговкази, які залишив великий Кобзар: гідність, воля та любов до Батьківщини. У найскрутніші та найтрагічніші моменти ми пам’ятаємо, що на нашому боці правда, воля і Бог, як писав про це видатний поет.
На заході також виступив Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій.
Родзинкою церемонії стало читання поезій Великого Кобзаря маленьким українцем з штату Делавер на ім’я Тимофій.
Після церемонії на запрошення Посла Валерія Чалого Тимофійко з родиною відвідали українське Посольство.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.