Посольство України в Сполучених Штатах Америки

У ході публічного заходу громадської організації “Global Minnesota” і Школи публічної політики Хампрі Посол Валерій Чалий розповів про українсько-американські відносини, розвиток українcької економіки та геополітичні аспекти російської агресії

16 травня, 06:38

У своїй промові Посол виокремив виклики з якими доводиться стикатися Україні. Наша країна продовжує боротьбу з Росією та її маріонетками на Сході, відстоює свою позицію щодо незаконної окупації Криму, а також вживає безпрецедентні заходи з імплементації реформ у всіх сферах державної діяльності.

Щодо гібридної війни Росії у Східній частині нашої країни Посол Чалий наголосив, що Україна активно шукає мирного розв’язання шляхом імплементації положень Мінських домовленостей, а також намагається захистити себе з використанням правових інструментів численних конвенцій та угод у рамках ООН. Водночас, після двох років після Мінську Росія не виконала жодного положення зі взятих на себе зобов’язань. Посол відзначив, що режим припинення вогню, який зазвичай “переважно фіксується” спостерігачами, в реальних умовах означає від десяти до сотень обстрілів щодня. Валерій Чалий наголосив, що згуртовані українські патріоти воюють не лише за свою країну, чи за власний цивілізаційний вибір, натомість вони захищають Європу та борються за відновлення міжнародного правопорядку.

У ході свого виступу Валерій Чалий презентував відчутні результати процесу всеохоплюючої трансформації України – окреслив прогрес зі створення та становлення міцних демократичних інституцій в нашій державі, відзначив масштабну орієнтовану на бізнес кампанію з дерегуляції економіки, створення інноваційної електронної системи державних закупівель, а також ефективно функціонуючої антикорупційної системи, запровадженої за кращими міжнародними практиками.

Особлива увага була приділена питанню відновлення економіки нашої держави, а також новим бізнес можливостям для іноземних інвесторів в Україні.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.