Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Тимчасовим президентом Сенату США Орріном Хетчем – другою після Віце-президента США посадовою особою верхньої палати американського парламенту.

25 липня 2017, 05:54

Обговорено питання подальшої підтримки Конгресом США зусиль України з впровадження реформ та протистояння російській гібридній війні.
Посол Чалий наголосив, що високо цінує міцний двопартійний консенсус у Сенаті стосовно України та розраховує на подальші практичні кроки американських законодавців щодо не лише збереження, а й розширення програм допомоги нашій державі, насамперед у сфері військово-технічного співробітництва. Керівник української дипломатичної установи також акцентував на значних перспективах для розвитку українсько-американської співпраці на економічно-інвестиційному та енергетичному напрямах.
У контексті відзначення 85-х роковин Голодомору 1932-1933рр. в Україні Посол Чалий звернувся до Cенатора Хетча з проханням про підтримку ухвалення поточним, 115-им, Конгресом США рішення щодо визнання цієї трагедії актом геноциду українського народу.