Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Україна буде представлена на Всесвітньому Конкурсі з нейронаук Brain Bee

31 липня 2017, 22:08

Україна буде представлена на Всесвітньому Конкурсі з нейронаук Brain Bee.

Анастасія Цимбалюк з м.Луцьк вже стала національним чемпіоном Brain Bee в Україні, а тепер приїхала до Вашингтону, щоб позмагатися в конкурсі на міжнародному рівні.

Змагання відбудуться з 2 по 7 серпня в рамках З'їзду Американської Психологічної Асоціації.
Учасники конкурсу змагатимуться у знаннях будови та функцій головного мозку, включаючи такі теми як інтелект, емоції, пам'ять, сон, зір, слух, хвороби Альцгеймера та Паркінсона, шизофренія, тощо. Їм будуть запропоновані письмові та усні завдання, лабораторні тести з анатомії та гістології, включаючи аналіз реальних препаратів головного мозку. Також вони будуть моделювати роботу лікарів, демонструючи уміння визначити хворобу за симптомами, які будуть грати спеціально підготовлені актори.

Засновником Всесвітнього Конкурсу з нейронаук є доктор Норберт Мислінський з Університету Меріленду (США). 
В Україні Brain Bee організовується Українським Товариством Нейронаук за підтримки Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця та НЦ "Мала академія наук України", яка надає фінансову підтримку учасникам та робить можливим їх участь на міжнародному рівні.

Учасниця від України Анастасія цікавиться різними сферами біології, сучасними науковими відкриттями, а також вивченням іноземних мов.

Переможці конкурсу отримають грошовий приз, сувеніри та право представляти Brain Bee в усьому світі. Головною метою конкурсу є мотивувати талановиту молодь вивчати будову мозку та надихнути їх розпочати свою кар'єру в галузі нейронаук. Майбутні фахівці у цій сфері потрібні людству, щоб лікувати більш ніж 1000 різноманітних неврологічних та психіатричних розладів.

Більше інформації про змагання на сайтах www.internationalbrainbee.orgта www.brainbee.in.ua.