Посольство України в Сполучених Штатах Америки

, Київ 00:20

Візит Посла Валерія Чалого до шт. Нью-Джерсі з нагоди Дня захисника України

15 жовтня 2017, 00:52

Посол України в США Валерій Чалий разом з дружиною Людмилою Мазукою взяли участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня захисника України, 75-ліття створення УПА та інших знаменних дат в історії українського народу, що проходив 14 жовтня 2017 р. в м. Віппані, штат Нью-Джерсі.

Звертаючись до присутніх на заході, Валерій Чалий висловив глибоку вдячність закордонному українству за щоденну кропітку працю із збереження культурної спадщини, їхнього мистецького і духовного надбання на теренах США, поширення знань про українську історію і її сьогодення, а також лікування і реабілітацію наших поранених військовослужбовців, надсилання гуманітарної допомоги в Україну.

Посол вручив почесні грамоти активістам нашої громади, які успішно сприяють популяризації української освіти і культури в США та зробили особистий вагомий внесок у зміцнення українсько-американських відносин.

В рамках заходу відбувся концерт, серед учасників якого були вокальні гурти «Піккардійська терція» та «Скорботна доля», ансамбль українського народного танцю «Незабутній», хор «Русалка», народний артист України Тарас Чубай, а також представники української громади і керівники українських організацій, волонтери, духовенство та гості з України.