Посольство України в Сполучених Штатах Америки

, Київ 00:17

Посол Валерій Чалий зустрівся з очільниками американської Ради керівників з питань мовлення та здійснив візит до "Голосу Америки"

04 січня, 00:35

Посол України в США Валерій Чалий разом з керівником Української служби «Голосу Америки» Мирославою Гонгадзе зустрівся з Директором американської Ради керівників з питань мовлення (Broadcasting Board of Governors, BBG) Джоном Лансінгом та його заступником Джеффрі Трімблом, а також завітав у гості до Української служби «Голосу Америки».

Під час розмови з керівництвом BBG Посол підняв важливі питання україно-американської співпраці на напрямі інформаційної політики та безпеки. Зокрема сторони обговорили важливість обміну досвідом у протидії інформаційним атакам в умовах гібридної війни.

Валерій Чалий подякував Раді керівників з питань мовлення за продовження активної роботи на Європейському напрямі та наголосив на важливій ролі Української служби «Голосу Америки» у оперативному донесенні правдивої інформації щодо ситуації в Україні та щодо розвитку україно-американського стратегічного партнерства.