Посольство України в Сполучених Штатах Америки

, Київ 23:45

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Тринідад і Тобаго

Структура двосторонньої торгівлі засвідчує наявність потенціалу для подальшого нарощування та диверсифікації торговельного обороту між країнами.

За даними Держкомстату України за 2014 р. експорт товарів до Тринідаду і Тобаго склав 286,3 тис. дол. США, імпорт – 59,5 тис. дол. США.

На сьогодні актуальними залишається розвиток таких напрямів двосторонньої економічної співпраці, як: поставки української сільськогосподарської продукції (зернові культури), продуктів їх переробки, а також продуктів харчування; налагодження взаємовигідних коопераційних зв’язків у гірничо-металургійній сфері та хімічній промисловості; взаємне залучення прямих капіталовкладень та встановлення фінансового співробітництва між фондовими ринками країн.

Крім того, просування наших зовнішньоекономічних інтересів в рамках двосторонньої  співпраці з Республікою Тринідад і Тобаго може також мати позитивний вплив на подальший розвиток економічного співробітництва з іншими країнами регіону, беручи до уваги участь цієї держави у діяльності Карибського спільного ринку (КАРИКОМ).