• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Внесення інформації про неповнолітніх дітей до закордонних паспортів їх батьків/законних представників
Опубліковано 12 березня 2022 року о 21:08

Процедура внесення відомостей про неповнолітніх дітей до закордонних паспортів їх батьків/законних представників є тимчасовою, запровадженою на час дії воєнного стану плюс один рік з дня його припинення. 

Ця процедура у першу чергу орієнтована на громадян, які вимушено залишили Україну у зв’язку із військовими діями та/або повертаються в Україну в терміновому порядку. .

За першої можливості радимо оформити дитині новий закордонний паспорт.


ВАЖЛИВО! Вписання до закордонного паспорта батька/матері чи іншого законного представника інформації про дитину дії паспорта не є типовим для міжнародної практики. Незважаючи на те, що Українською стороною було поінформовано про вказане уряди інших країн, звертаємо увагу на необхідність в кожному конкретному випадку перевіряти прийнятність такого продовження з боку уповноважених органів країн перебування та прямування, а також перевізників. За відсутності термінової потреби у вписанні до закордонного паспорта батька/матері чи іншого законного представника інформації про дитину, пропонуємо розглянути варіант оформлення дитині нового закордонного біометричного паспорта.У разі, якщо в дитини, що не досягла 16 років, відсутній паспортний документ, інформація про дитину (а саме, фотографія, ім’я та прізвище, дата народження та унікальний номер (за наявності) може бути внесена до закордонного паспорта батька/матері або законного представника. 

Внесення інформації про дитину до паспорта матері/батька або іншого законного представника здійснюється БЕЗКОШТОВНО в день звернення до Консульського відділу ПУ в США.

УВАГА! Звернення із заявою про внесення відомостей про дитину в паспорт матері/батька не виключає можливості подачі документів для оформлення нового біометричного закордонного паспорта

УВАГА! Якщо дитина народилася на території США, перед внесенням інформації про дитину до паспорта батька/матері чи іншого законного представника необхідно провести реєстрацію набуття громадянства за народженням.

1. Заповнена заява для внесення відомостей про дитину.

2. Закордонний паспорт заявника.

3. Свідоцтво про народження або витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження

УВАГА! Якщо свідоцтво про народження видано іноземним органом, воно подається апостильованим, а також з перекладом свідоцтва та апостиля на українську мову, засвідченим нотаріально.

4. Дві фотокартки розміром 3,5 см х 4,5 см (також підходить стандартний американський формат 2 х 2 інчі).

5. Документ, що посвідчує повноваження особи як законного представника (якщо документи подають не батьки).

Для продовження строку дії закордонного паспорта необхідно здійснити online-запис на консульський прийом до Посольства України в США (ПУ в США). Для внесення інформації до паспорта необхідно здійснити запис на послугу "Оформлення закордонного біометричного паспорта"

Подача документів здійснюється ОСОБИСТО. Консульський відділ не приймає документи по пошті.

Внесення інформації до паспортного документа матері/батька про дітей, що не досягли 12 років, може здійснюватися за відсутності дитини.

Із паспортних питань звертайтесь до:

ДОМАНЧУКА Олексія Петровича, першого секретаря з консульських питань Посольства України в США

Телефон: +1 (202) 349-2920 

Ел. пошта: [email protected]   

Адреса: 3350 M Street N.W., Washington D.C., 20007

Консульський прийом з паспортних питань:

Вівторок    09:00-12:30 та 14:00-17:30 (за попереднім записом)

Середа       09:00-12:30 (за попереднім записом)

Четвер       14:00-18:00 (за попереднім записом)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux