Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 12:59

Оголошення щодо участі за кордоном у позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року

21 липня, 00:00

Кожен громадянин України, який постійно проживає, або тимчасово перебуває за кордоном і досяг 18-річного віку може взяти участь у голосуванні.

Для участі у виборах, необхідно бути включеним у списки виборців на відповідній виборчій дільниці. На території США діятимуть 4 виборчі дільниці – у Посольстві України у Вашингтоні, Генконсульствах України в Нью-Йорку, Сан-Франциско та Чикаго.

Для включення до списку виборців за кордоном необхідно у будь-який зручний для себе час:

✔️стати на консульський облік (заява подається особисто або поштою, тимчасовий облік, як і короткостроковий облік – безкоштовний, деталі: https://goo.gl/1q6DEz, за постійний облік стягується збір, деталі: https://goo.gl/a5Cu4x);

aбо

✔️ подати заяву про зміну виборчої адреси (подається особисто,деталі: https://usa.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2518).

Радимо попередньо перевірити своє включення в Реєстр виборців, а також правильність написання прізвища, імені, по батькові та виборчої адреси. Це можна зробити за посиланням: www.drv.gov.ua.Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» за допомогою електронної пошти, або облікового запису в одній з соціальних мереж.

Наполегливо рекомендуємо подавати заяви про включення або зміну даних у Реєстрі виборців якнайшвидше.

УВАГА! У день голосування на закордонній виборчій дільниці внесення до Реєстру нових виборців не передбачається.

У разі додаткових запитань просимо звертатись за телефоном 202-349-2920 (будь-який extension #), або e-mail: cons_us@mfa.gov.ua

Найближчі події