Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 12:46

Асамблея штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалила резолюцію у пам'ять про мільйони жертв Голодомору 1932-1933 років

19 серпня 2016, 00:08

Cьогодні Асамблея штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалила резолюцію у пам'ять про мільйони жертв Голодомору 1932-1933 років - організованого радянським режимом проти українського народу (http://bit.ly/2bwPkEa).

Своїм рішенням Асамблея штату Каліфорнія також встановила 26 листопада 2016 року Днем пам'яті жертв Голодомору. Крім того, в резолюції відзначається, що Каліфорнія є домівкою для третьої за чисельністю української громади в США, яка збагачує штат своїм лідерством, активністю в агробізнесі, освітній галузі, врядуванні та мистецтві.
Ухвалення законодавчим органом Каліфорнії такої резолюції є важливим знаком солідарності з українським народом у його прагненні відновити історичну правду та зберегти пам'ять про мільйони безвинних жертв радянського тоталітарного режиму, що особливо важливо у час, коли наша держава продовжує боротися проти агресії з боку Росії.
Посол України взяв участь у засіданні Асамблеї в рамках робочого візиту до штату Каліфорнія.