Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 13:12

Віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Посол України в США Валерій Чалий провели зустріч з Ліндсі Гремом

07 грудня 2016, 19:47

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Посол України в США Валерій Чалий провели зустріч з головою Підкомітету щодо фінансування Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм Комітету з питань асигнувань Сенату, членом сенатських комітетів з питань збройних сил, з юридичних питань та бюджету Ліндсі Гремом. 

Обговорено пріоритетні питання, пов’язані з протидією агресії РФ проти України, що триває.

Віце-прем’єр-міністр та Посол України подякували сенаторові за підтримку в ухваленні Конгресом законодавчих актів, що передбачають збільшення Сполученими Штатами фінансової та безпекової допомоги нашій державі. Окремо відзначено включення Підкомітетом, який очолює Сенатор Грем до проекту “Закону щодо асигнувань на потреби Державного департаменту, зарубіжні операції та суміжні програми на 2017 фінансовий рік”  положення, що санкціонує надання Україні нових кредитних гарантій США у 2017 бюджетному році. 
Окрему увагу в ході зустрічі приділено подальшим спільним крокам з метою забезпечення ухвалення Сенатом та набуття чинності законом “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”. 
Сенатор Грем запевнив у тому, що питання підтримки України і надалі належатимуть до пріоритетів його діяльності та у цьому контексті підтвердив намір відвідати нашу державу наприкінці грудня разом з Головою Комітету збройних сил Сенату Дж.Маккейном.