Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Дружина Посла України в США Валерія Чалого Людмила Мазука провела зустріч з освітянами української громади США.

10 жовтня 2018, 19:48

Гостями Посольства були виконавчий секретар Шкільної Ради УККА (ШР УККА об’єднує близько 50 шкіл українознавства на території США), директор Дитячого центру «Барвінок» (м. Нью-Йорк) Світлана Хмурковська-Фай, викладач школи українознавства «Нова Українська Хвилька» (м.Бруклін) Лариса Заник, директор школи українознавства ім. Тараса Шевченка (м. Бесезда, шт.Меріленд) Олег Врецьона та викладач української мови цієї школи Анастасія О’Доннел, а також гості з України - письменник Степан Процюк, редактор української Вікіпедії Антон Процюк та Голова Громадської організації "Ініціатива" Олександр Хотюк.

У ході дружньої бесіди було обговорено низку питань практичної взаємодії Посольства та Шкільної Ради Українського конгресового комітету Америки та домовлено реалізувати у найближчій перспективі низку спільних проектів в освітній сфері.

Від імені Посла України в США Людмила Мазука подякувала гостям за візит до українського диппредставництва і теплу, змістовну зустріч та вручила книжкові подарунки і сувеніри.