Е-черга: Онлайн-запис на консульський прийом
Опубліковано 25 червня 2020 року о 00:51

УВАГА! Перед реєстрацією на консульський прийом УВАЖНО прочитайте правила запису та відповіді на поширені питання.  

Консульський прийом громадян у Посольстві України в США проводиться ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ОНЛАЙН-ЗАПИСОМ:

  1. Основний запис (необіхідна електронна ідентифікація через Bank ID або ДІЯ) -  https://go.mfa.gov.ua/
  2. Додатковий запис (доступний тільки для паспортних питань ВИКЛЮЧНО для осіб, які не мають технічної можливості здійснити електронну ідентифікацію через Bank ID або ДІЯ) - https://bookingembuausa.setmore.com/  

УВАГА! Порядок запису на консульський прийом в інші консульські установи України на території США може бути іншим. Уточнюйте інформацію на офіційних веб-сайтах відповідних установ.

ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ 

  • На кожну консульську дію, кожну особу або оформлення кожного окремого документа здійснюється окремий запис.
  • Реєстрація на консульський прийом здійснюється заявниками особисто. Передача слотів третім особами, користування послугами посередників під час запису матиме наслідком відмову у наданні консульської послуги.
  • Отримання консульських дій чоловіками віком від 18 до 60 років, в т.ч. в інтересах неповнолітніх дітей, здійснюється за умови наявності електронного військового квитка.


ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ 


Посольство України під час щоденного прийому (м. Вашингтон) та під час виїзних консульських обслуговувань здійснює прийом ТІЛЬКИ за попереднім онлайн-записом.

Прийом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб 1 та 2 групи інвалідності здійснюється шляхом запису через електронну пошту [email protected]

Прийом у порядку живої черги НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ.

Якщо заявник не зможе прибути для подачі документів, його слот стає доступним для бронювання іншими особами. Заявники в порядку очікування НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.

Також, звертаємо увагу, що зробити запис шляхом надсилання відповідного запиту на електронну пошту або шляхом особистого звернення до консульського підрозділу Посольства є НЕМОЖЛИВИМ.  

Слоти на консульські послуги відкриваються на 31 день наперед. Якщо під час перевірки ви не бачите вільних слотів, це означає, що всі слоти на найближчий 31 день вже зайняті. Потрібно чекати, коли відкриється новий день з новими слотами.

Розглянемо механізм запису на прикладі паспортних дій. Прийом на паспортні дії здійснюється у вівторок, середу (основний запис - https://go.mfa.gov.ua) і четвер (додатковий запис - https://bookingembuausa.setmore.com).

Наприклад, слоти для основного запису на 16 (вівторок) та 17 (середа) липня 2024 року відкрилися 15 (субота) та 16 (неділя) червня 2024 року. Слоти для додаткового запису на 18 (четвер) липня 2024 року відкрилися 17 (понеділок) червня 2024 року, тобто за 31 день до дати прийому.

Слоти для основного запису відкриваються протягом дня динамічно (без фіксованого часу). 

Слоти для додаткового запису відкриваються в другій половині дня за східно-американським часом. 

Запис у чергу очікування не є ефективним способом запису на консульский прийом через велику кількість відповідних запитів. Відслідковуйте слоти для запису.

Прийом на виїзному консульському обслуговуванні (включно з отриманням виготовлених закордонних паспортів) здійснюється тільки за попереднім онлайн-записом. Прийом без запису у порядку живої черги не здійснюється.

Анонс виїзного обслуговування розміщується за 3-4 тижні на офіційній сторінці у Facebook - https://www.facebook.com/consuluausa. В анонсі міститься посилання для онлайн-реєстрації. 

З огляду на високий попит, усі слоти резервуються протягом 5-10 годин, а для найбільш затребуваних послуг – менш ніж за годину.

Часто деякі люди записуються без необхідних підстав для вчинення консульських дій або помилково обирають іншу консульську послугу. Ми завчасно контактуємо з такими заявниками і, якщо виявляємо такі випадки, одразу звільняємо слот для реєстрації. Також перед виїзним прийомом або навіть у день прийому заявники відмовляються від своїх записів – ці слоти також стають доступними для загального бронювання.

Виняток: у випадку видачі виготовленого паспорта запис має бути зроблений не пізніше середи перед виїзним прийомом, щоб ми встигли підготувати документи для видачі.

Система онлайн-запису (https://go.mfa.gov.ua) дозволяє заявнику зробити лише один запис на один вид консульської послуги. Якщо вам потрібно зробити кілька записів (наприклад, для кількох неповнолітніх дітей), в порядку виключення можна скористатися додатковою системою запису, яка не має таких обмежень (https://bookingembuausa.setmore.com).

Також, при реєстрації на оформлення паспорта один заявник може зробити кілька записів, зареєструвавшись не лише на послугу "оформлення закордонного паспорта", але й на "продовження закордонного паспорта" та "консульський облік", зареєструвавши слоти для інших членів своєї сім'ї, які не можуть зареєструватися самостійно.

При цьому, не є допустимою реєстрація на отримання виготовленого закордонного паспорта для подачі документів для оформлення нового закордонного паспорта.

УВАГА! На кожну консульську дію, кожну особу або оформлення кожного окремого документа має бути окремий запис. Через щільний графік прийому приймання додаткових осіб протягом одного слота не є можливим.

Кожен громадянин здійснює запис на консульський прийом ОСОБИСТО, використовуючи свої обліково-реєстраційні дані.

Громадянин України може здійснити запис через систему онлайн-запису https://go.mfa.gov.ua для своїх дітей, батьків, або рідних братів і сестер, які не мають технічної можливості зробити запис самостійно.

Особи, які не мають технічної можливості зробити запис, можуть скористатися додатковою системою запису https://bookingembuausa.setmore.com.

УВАГА! Здійснення бронювання слотів в інтересах третіх осіб, передача слота іншим особам, крім зазначених вище категорій, та користування послугами осіб, які сприяють запису до Посольства України в США, є ЗАБОРОНЕНИМ. У випадку виявлення таких випадків заявникам буде відмовлено в наданні консульських послуг.

Якщо вам терміново потрібно отримати паспортну послугу через необхідність повернення в Україну, існує можливість оформлення посвідчення на повернення в Україну або продовження паспорта "від руки". Якщо немає вільних слотів для запису, ви можете написати на електронну пошту [email protected]. У відповідь вам нададуть детальні роз'яснення щодо порядку отримання консульської послуги та запропонують час для візиту до Посольства України в США.

Оформлення закордонного паспорт займає 3-4 місяці  і не здійснюється в терміновому порядку, в т.ч. у випадку втрати.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux