• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Посол України в США Олександр Моцик зустрівся з сенатором Роном Джонсоном
Опубліковано 02 серпня 2013 року о 06:33

1 серпня 2013 р. Посол України в Сполучених Штатах Америки Олександр Моцик зустрівся з сенатором Роном Джонсоном, співголовою підкомітету з питань Європи Комітету у закордонних справах Сенату США.

Посол України ознайомив американського сенатора із станом та перспективами українсько-американського стратегічного співробітництва в різних сферах, зокрема, нерозповсюдження, роззброєння, миротворчої діяльності, міжнародної безпеки, енергетики та сільського господарства.

Український дипломат поінформував Р.Джонсона про внутрішні реформи у нашій державі та зусилля української влади, спрямовані на подальше зближення України з ЄС, у т.ч. в контексті планованого підписання у листопаді ц.р. Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та Євросоюзом.

На знімку: Посол України в США Олександр Моцик та Сенатор Рон Джонсон 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux