• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
На позачерговому засіданні Верховна Рада України схвалила низку важливих рішень
Опубліковано 01 серпня 2014 року о 00:30

На позачерговому засіданні Верховної Ради України 31 липня 2014 р. було висловлено вотум довіри Уряду України на чолі з Прем’єр-міністром України А.Яценюком.

31 липня 2014 р. відбулося позачергове засідання Верховної Ради України, участь в роботі якого взяли 340 народних депутатів.

Участь в закритому позачерговому засіданні Верховної Ради України взяв також Президент України П.Порошенко. У своєму зверненні до народних депутатів він закликав до співпраці Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, наголосив на важливості прийняття урядового пакету законопроектів, які є вкрай важливими і для фінансування Збройних Сил України, і для функціонування економіки в державі.

Президент України П.Порошенко також наголосив на важливості проведення дострокових парламентських виборів, що відповідає вимогам переважної більшості українського суспільства.

У ході роботи позачергового засідання Верховної Ради України народні депутати висловили довіру Кабінету Міністрів України. 16 голосів «за» відставку Прем’єр-міністра України А.Яценюкапродемонстрували домінуючу в парламенті підтримку чинному Уряду України та готовність Парламенту України всіляко сприяти започаткованому Урядом курсу реформ. 

Прийняття конституційною більшістю голосів законопроектів про внесення змін до Держбюджету на 2014 р. (305 голосів «за») та до Податкового кодексу України (306 голосів «за») створило основу фінансовій стабільності України.

Прийняті закони збільшують  доходну та видаткову частини Державного бюджету України на 2014 рік, а також одночасно збільшують граничний обсяг державного боргу. Згідно із відповідним законопроектом, додаткові бюджетні доходи запропоновано отримати за рахунок надходжень, зокрема, від податку на доходи фізичних осіб, плати за користування надрами, програм допомоги Європейського Союзу, акцизного податку, неподаткових надходжень, тощо. Також запропоновано зменшити видатки на фінансування органів влади та низки бюджетних програм.

Законопроект щодо реформування системи управління єдиною ГТС України було направлено на доопрацювання.

 Ратифікація Верховною Радою України міжнародних угод України з Австралією та Голландією створила юридичні підстави для забезпечення незаангажованого, неупередженого та всебічного розслідування авіакатастрофи літака «Malaysian Airlines» рейсу MH17.

Згідно з угодою, Австралія направить поліцейський, військовий та цивільний персоналу до України для пошуку і збиранні решток, проведенні розслідування авіакатастрофи і кримінального розслідування. У свою чергу, Україна надаватиме будь-яку інформацію, необхідну для реалізації мандату австралійського персоналу.

У свою чергу, угода України з Королівством Нідерланди передбачає створення відповідно до Резолюції 2166 РБ ООН від 21 липня 2014 р. багатонаціональної Міжнародної місії захисту розслідування.

Результати позачергового засідання Верховної Ради України 31 липня 2014 р. засвідчили, що навіть за умов розпуску парламентської коаліції, Парламент України здатен приймати рішення, спрямовані на захист національних інтересів держави та діяти на користь українського народу.

Робота Верховної Ради України продемонструвала конструктивну налаштованість народних депутатів України продовжувати законодавчу діяльність в тісній взаємодії з чинним Урядом України, докладати зусиль на виконання всеохоплюючої програми реформ у надзвичайно скрутні часи внутрішньоекономічного розвитку, а також створювати необхідні механізми для підвищення обороноздатності України під час триваючої зовнішньої агресії з боку РФ.

Попри відсутність нового формату парламентської коаліції, законодавча та виконавча гілки влади в Україні готові продуктивно та ефективно працювати.

Знімок: versii.if.ua

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux