29 січня 2015 р. в усіх державних школах американської столиці за сприяння Посольства України в США пройшов «День української кухні», на сніданок і обід подавалися українські страви. Протягом дня учні також мали нагоду взяти участь у вікторинах про географію, історію та культуру нашої держави.
«Шкільний український день» відбувся завдяки офіційному проголошенню Постановою Мера Вашингтона Муріель Боузер 29 січня ц.р. «Днем української кухні» у столиці США.
У вашингтонській середній школі «Харді» відбулася урочиста церемонія, присвячена Дню української кухні, за участі Посла України. Програма заходу включала концерт української музики та демонстрацію виробів декоративно-прикладного мистецтва, організовану волонтерами – представниками української діаспори США.