В гостях у Посольства України побували слухачі Військового коледжу Сухопутних військ ЗС США
Опубліковано 28 червня 2016 року о 14:05

Посол України в США Валерій Чалий та офіцери апарату військових аташе провели зустріч із слухачами Військового коледжу Сухопутних військ Збройних Сил США (м. Карлайл Барракс, штат Пенсильванія).

Посол Валерій Чалий та українські офіцери розповіли гостям про боротьбу України проти російської агресії, про пріоритети зовнішньої політики та реформи, які здійснюються в секторі безпеки й оборони. При цьому було наголошено на важливості підтримки, яку Сполучені Штати надають Україні. Гостям було презентовано книгу “Україна у Другій світовій війні”, де йдеться про внесок України у перемогу над фашизмом та внесок у зміцнення міжнародної стабільності і миру.

Зустріч відбулась у день відзначення 20-ої річниці Конституції України, з нагоди чого Посол та офіцери ВАТ розповіли гостям про окремі історичні аспекти державотворення, Конституції України та прагнення українського народу розвивати та зміцнювати власну демократичну, правову, ліберальну державу. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux