• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.
Опубліковано 20 червня 2017 року о 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.

Президент України та Держсекретар США обговорили питання звільнення українських заручників та погодились, що це питання має бути вирішено у максимально швидкий спосіб.

Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі. Держсекретар США підтвердив збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Крім того, обговорювались шляхи надання оборонної зброї для України. 

Сторони також обговорили шляхи посилення інвестиційного і торговельно-економічного співробітництва України та США. 

Під час зустрічі обговорювались шляхи інституціоналізації двосторонньої співпраці у безпековій сфері.

Петро Порошенко запросив Рекса Тіллерсона здійснити візит в Україну.

Деталі: http://bit.ly/2snMpIe

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux