• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Голова Верховної Ради України А.Парубій під час візиту до Сполучених Штатів Америки взяв участь в урочистому заході з нагоди 20-річчя Конгресового українського Кокусу у рамках Українських днів в Конгресі США.
Опубліковано 15 червня 2017 року о 18:03

Голова Українського Парламенту також зустрівся з членами Українського Кокусу Сенату.

Виступаючи під час зустрічі, він з вдячністю нагадав, що «ініціатором створення українського Конгресового Кокусу була українська громада, і це був великий вклад у розвиток відносин між Україною і Сполученими Штатами Америки». «У лютому 2015 року була створена група дружби в Сенаті США, і це потужний міст дружби, який став запорукою співпраці між Україною і США, який має визначальне значення для українського державотворення», - сказав А.Парубій.

Голова Парламенту відзначив, що українці завжди «мали прихильність до США, захоплювались базовими демократичними цінностями, що відображено у багатьох творах українських класиків».

А.Парубій наголосив, що «ми не були б настільки успішними, якби не мали таких надійних партнерів, як США». При цьому він підкреслив, що «наші хлопці, які боронять Україну на східних кордонах, знають, що відстоюють інтереси усього демократичного світу, бо Російська імперія лишається ворогом номер один для демократичного вільного світу».

Голова Українського Парламенту висловив вдячність за підтримку, яку Україна відчувала протягом всіх 20 років. «Ми з вдячність пам’ятаємо усі ті законодавчі рішення, які ініціювали члени українського Кокусу», - сказав А.Парубій. Він нагадав, що це схвалення Закону про спорудження в столиці США Меморіалу жертв Голодомору 32-33 років; це вилучення України з переліку держав, на які розповсюджується дія поправки Джексона-Веніка; надання з боку США щорічної фінансової допомоги Україні, ініціювання і ухвалення низки законів з підтримки України в боротьбі проти російської агресії. «Це і закон щодо підтримки суверенітету, територіальної цілісності та демократії в Україні, про підтримку української свободи - цілий ряд надважливих резолюцій в підтримку України, і, дуже важливо, що ця підтримка була від двох команд, від двох політичних сил - і Республіканської, і Демократичної партій», - підкреслив А.Парубій.

Голова Верховної Ради привітав присутніх з рішенням Сенату США щодо посилення санкцій проти Росії. «Те, що за нього проголосували 97 сенаторів зі ста має величезне символічне значення для України на етапі нашої боротьби, коли нам доводиться одночасно протистояти величезній Російській імперії з її мілітарною потугою і проводити зміни практично у всіх сферах суспільного життя», - сказав А.Парубій.

Голова Парламенту запевнив, що «Україна вже змінилась - мало хто з присутніх в залі повірив би чотири роки тому, що нам доведеться зі зброєю в руках відстоювати державність». «Водночас, - сказав він, - ми проводимо реформи - непрості, складні, інколи дуже непопулярні, перебуваючи під постійним тиском Росії - не тільки мілітарним, а й інформаційним, економічним, енергетичним».

А.Парубій наголосив на необхідності пошуку нових форматів для співпраці. «Це, на мою думку, і підписання двосторонньої безпекової угоди між Україною і США, і нарешті вирішення питання з наданням летального озброєння для української армії. Ми спільно маємо розуміти, що на цьому етапі успіх України у протистоянні з Російською імперією - це ключ до відновлення світового порядку. Ми не сумніваємось у нашій перемозі, бо перемога України – це перемога всього вільного демократичного світу», - наголосив Голова Верховної Ради.

Деталі: http://bit.ly/2ufmFvC

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux