У Посольстві України в США відбулося урочисте прийняття, присвячене Дню захисника України, організоване за участю українських ветеранів, що прибули до Вашингтону для участі у 43-му марафоні Морської піхоти США.
Захід зібрав представників американських відомств, які вже не один рік залишаються надійними партнерами українським воїнам у боротьбі проти російської агресії. Серед присутніх - представники Пентагону, Національної гвардії, Берегової охорони США, а також команда ветеранів з Грузії, яка брала участь у марафоні, активісти українсько-американських волонтерських організацій.
Звертаючись до гостей, Посол України в США Валерій Чалий висловив слова поваги та вдячності усім українським воїнам за їх жертовність і відвагу у захисті нашої країни, американським та грузинським друзям за солідарність і підтримку українського народу у складні часи випробувань.
Заступниця помічника Міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лора Купер запевнила, що Сполучені Штати залишаються відданими непорушності суверенітету та територіальної цілісності України і будуть стояти пліч-о-пліч з українським народом у його прагненнях до кращого майбутнього.
В рамках офіційної частини заходу прозвучали державні гімни України та США, а також пісня, присвячена захисникам, у виконанні Софі Фрейзер. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих захисників України, США та Грузії, в тому числі і пам'ять про двох загиблих пілотів на цьогорічних міжнародних навчаннях “Чисте небо”.