12 грудня ц.р. в м. Вашингтон відбулася урочиста зустріч з нагоди щорічних зборів Українсько-американської ділової ради (U.S.-Ukraine Business Council, USUBC).
У своєму виступі Посол України в США Олександр Моцик привітав Українсько-американську ділову раду з успішно проведеним роком та подоланням межі у 200 компаній-членів, майже 50 з яких входять до рейтингу Global Fortune 500, а також побажав досягнення нових результатів та здобутків у сфері розвитку і поглиблення двосторонніх торговельно-економічних зв’язків України зі Сполученими Штатами в контексті планів Ради на 2013 рік. Представників державних установ США та гостей заходу було поінформовано про хід соціально-економічних реформ в Україні та наголошено на нових можливостях для розвитку бізнесу і залучення інвестицій в українську економіку.
У свою чергу президент Українсько-американської ділової ради Морган Вільямс подякував Посольству України в США за надану підтримку, сприяння у реалізації економічних заходів двостороннього характеру та розвитку взаємовигідного співробітництва, а також високо оцінив перспективність українського ринку та економічний потенціал України. М.Вільямс висловив сподівання на подальше зростання кількості компаній-членів Ради та засвідчив готовність докладати зусиль щодо сприяння збільшенню обсягів залучення американських інвестицій в економіку України та розширення присутності українських компаній на ринку США.
Посол О.Моцик після зазначеного заходу провів низку зустрічей з представниками окремих американських компаній, зокрема Philip Morris International, Cargill, Visa Inc., Zeppelin Ukraine та Caterpillar з метою обговорення інвестиційних можливостей української економіки, розширення бізнесу цих компаній в нашій країні, а також сприяння у вирішенні можливих проблемних питань.
Співробітництво з Українсько-американською діловою радою сприяє оперативному доведенню до представників американського бізнесу об’єктивної інформації про експортні та інвестиційні можливості української економіки, вирішенню можливих проблемних питань, які можуть виникати у американських компаній в Україні чи українських компаній на ринку США, а також подальшому поглибленню двосторонніх торговельно-економічних зв’язків між Україною та Сполученими Штатами та залученню додаткових обсягів американських інвестицій в економіку України.