• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Нові правила щодо карантинних обмежень при в'їзді до США
Опубліковано 13 січня 2021 року о 14:31

Шановні громадяни України, які подорожують до США! 
  
Повідомляємо, що з 26 січня 2021 року набирають чинності нові правила щодо карантинних обмежень для іноземних громадян, які подорожують до США. 
Зокрема вони передбачають обов'язкову наявність негативного тесту на COVID-19, зробленого впродовж трьох днів до запланованої подорожі. Подорожуючий має надати авіакомпанії в паперовій або електронній формі підтвердження проведення лабораторних досліджень або одужання від COVID-19. Також подорожуючим рекомендується здавати повторно тест на COVID-19 в США на 3-5 день після прильоту та залишатись вдома протягом 7 днів.


Докладніше про нові правила, затверджені 12 січня ц.р. розпорядженням Директора Центрів з контролю та профілактики захворювань США, можливо дізнатися за посиланням: https://www.cdc.gov/media/releases/2021/s0112-negative-covid-19-air-passengers.html 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux