• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
У Посольстві України у США відбулася благодійна акція зі збору коштів для 37-го Запорізького територіального добровольчого батальйону
Опубліковано 02 травня 2015 року о 17:46

29 квітня ц.р. у Посольстві України у США було проведено благодійну акцію зі збору коштів для 37-го Запорізького територіального добровольчого батальйону, організовану у співпраці із «Групою друзів 37-го Запорізького територіального добровольчого батальйону» (НУО, м. Вашингтон).

Із привітальним словом на початку заходу до гостей Посольства звернувся Тимчасовий повірений у справах України в США Ярослав Брисюк. Він поінформував про ситуацію на сході України та наголосив на відданості української сторони своїм зобов’язанням щодо мирного врегулювання відповідно до Мінських домовленостей, які постійно порушуються російською стороною. Керівник дипломатичного представництва України у США  підкреслив важливість міжнародної солідарності з нашою державою та відповідної допомоги як США, так і інших партнерів.

Під час благодійного вечора було представлено фотовиставку, присвячену АТО на сході України, та продемонстровано документальні кадри про 37-мий Запорізький територіальний добровольчий батальйон, відзняті в зоні проведення АТО журналістом-міжнародником, редактором та письменником Аскольдом Крушельницьким (має 25-річний досвід співпраці із такими всесвітньо відомими виданнями як «Індепендент», «Сандей-Таймз», «Сандей-Телеграф», «Меіл-он-Сандей» та «Чикаго-Триб’юн», а також із «Радіо Свобода»). У рамках презентації А.Крушельницький поділився власними враженнями очевидця драматичних подій в Україні кінця 2013-2015 рр., у т.ч. відповів на запитання аудиторії.

Крім того, власний коментар щодо подій в Україні та міжнародної підтримки нашої держави представив американський експерт у сфері оборони д-р Віталій Гарбер (має багатий досвід роботи у Державному департаменті оборони США, а також штаб-квартирі НАТО).

Серед гостей заходу були делегації народних депутатів України та Апарату Верховної Ради України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux