2 травня Посольство України в США взяло участь у Дні відкритих дверей дипломатичних представництв іноземних держав, розташованих у м.Вашингтон, організованому американською НУО «Культурний туризм».
З 10.00 до 16.00 будинок Посольства був відкритий для вільного відвідання гостями та мешканцями столиці США, одночасно із 39 дипломатичними представництвами інших іноземних держав. За цей час до Посольства України завітало 1700 відвідувачів, які мали змогу дізнатися більше про нашу державу, у т.ч. про ситуацію на сході України та в Криму.
До уваги гостей було представлено художню виставку «Революція Гідності: образи з українського Майдану 2013-2014», шоломи, прапори та щити третьої сотні майданівської самооборони, експозицію кримсько-татарського народу, прикраси скіфського періоду та справжню козацьку зброю, майстер-класи з виготовлення писанок та ікон, а також експозиції традиційних українських вишиванок та інших виробів народного мистецтва з різних регіонів нашої держави.
У рамках заходу волонтери з неурядових організацій місцевої української громади, які надали Посольству активне сприяння у проведенні Дня відкритих дверей, проводили збір коштів на допомогу біженцям із зони АТО та добровольчим батальйонам на сході України.